Всякая идея для своего успеха нуждается в жертвах.

Э. Ренан
Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3808]
Финансы [3392]
Ритейл [1410]
ЛВИ [67]
Сельское хозяйство [304]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 23.02.2019, 06:32
Главная » Публикации » Новости компаний » Финансы

Хрещенська вода з доставкою

Дата публикации: 24.01.2018
Автор: Анастасія Мякушко E W

19 –го січня традиційно до свята Хрещення компанія «Небесна Криниця» доставляє своїм клієнтам освячену воду.

Щорічно в переддень свята, компанія «Небесна Криниця» запрошує на свій завод, що розташовано в курорті Ворзель, священика для освячення води.

Світле свято Хрещення нагадує нам про силу води, яка набуває в цей день цілющих властивостей. Вважається, що особлива сила цієї води охороняє нас від хвороб і наповнює організм життєдайною енергією.

З давніх-давен в цілющість цієї води вірять як церковники, так і прості люди. А нещодавно фізики і хіміки в різних країнах проводили досліди і з'ясували, що структура святої водохресної води у багато разів гармонійніша, ніж в звичайний день, а її енергетика і корисні властивості просто унікальні.

В Інституті фізики НАН України дослідження водохресної води проводить доктор фізико-математичних наук, професор Михайло Курик. У лабораторії вченого - десятки пляшок з водою. Хрещенська вода дійсно не псується багато років, а залишається прозорою, без запаху і осаду.

«Мене як вченого насамперед зацікавило, якою з точки зору фізики є Хрещенська вода. Найпотужніші енергетичні метаморфози відбуваються в районі 24 години ночі на Йордану під впливом космологічних факторів. Фактично, в цей день освячується вся вода на планеті.»

І поки вивчення загадок Хрещенської святої води триває, клієнти компанії «Небесна Криниця», навіть якщо не змогли сходити в храм напередодні свята або на саме Хрещення, отримають вже освячену воду з доставкою додому.

Довідка

Компанія «Небесна Криниця» займається виробництвом і доставкою бутильованої води з 2001 року. Є лідером ринку і національним оператором, який обслуговує понад 50 тисяч домогосподарств по 10 тисяч офісів по Україні. З 2015 року компанія здійснює повноцінне забезпечення клієнтів обладнанням для споживання кави і натуральною зерновою кавою. За останні роки компанія «Небесна Криниця» отримала нагороди «Фаворит успіху» і «Якість №1» в категорії доставки води і підтвердила свої лідерські позиції на київському ринку. Є єдиним в Україні членом європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe і членом Європейської бізнес асоціації та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Источник: https://krinitsa.com.ua/ua/novosti/kreshchenskaya-voda-s-dostavkoi
Категория: Финансы
Просмотров: 41 | Теги: водомера, артезіянська вода, бутильована вода, доставка Киев, хрещення, вода, Небесна Криниця | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus