85 процентов людей любой профессии некомпетентны.

Джон Гарднер
Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3780]
Финансы [3358]
Ритейл [1380]
ЛВИ [67]
Сельское хозяйство [283]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 18.11.2018, 01:13
Главная » Публикации » Новости компаний » Финансы

КРИСТАЛБАНК виступить партнером семінару для інвесторів у зарубіжну нерухомість

Дата публикации: 23.02.2018
Автор: Марина E

3 березня 2018 року о 15:00 в конференц-холі «ДЕПО» за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 52, відбудеться спеціалізований семінар для інвесторів у зарубіжну нерухомість «Нерухомість за кордоном - це просто. Як придбати нерухомість в Туреччині або Іспанії». Семінар відбудеться за підтримки КРИСТАЛБАНКу, який надає послуги з отримання e-ліцензій на право перерахування іноземної валюти за кордон для придбання нерухомості.
Організатором заходу виступає провідний міжнародний оператор зарубіжної нерухомості та інвестиційно-будівельна компанія «Hayat Estate», яка успішно працює на ринку з 2004 року та надає послуги з купівлі готових об'єктів житлової та комерційної нерухомості за кордоном, а також інвестування в будівництво.
Організатори підготували доклади щодо вибору регіонів для інвестицій в Іспанії та Турції, рекомендації на що потрібно звертати увагу при виборі забудовника та об'єкта нерухомості, з якими тонкощами може зіткнутися інвестор, а також презентації унікальних пропозицій від забудовників.
Експерти КРИСТАЛБАНКу розкажуть про процедуру оформлення індивідуальних електронних ліцензій для придбання зарубіжної нерухомості, необхідний пакет документів, який повинен підготувати інвестор, а також існуючі обмеження в рамках діючого законодавства.
На завершення семінару виступаючі дадуть відповідь на виниклі питання та проведуть індивідуальні консультації.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати семінар «Нерухомість за кордоном - це просто. Як придбати нерухомість в Туреччині або Іспанії» і дізнатися про переваги та умови інвестування за кордоном.

Участь в семінарі БЕЗКОШТОВНА.
Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/7Djq6E або тел.: +38 (044) 223 25 55
Категория: Финансы
Просмотров: 25 | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus