Воюют слабаки, сильные войны не допускают.

Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3772]
Финансы [3344]
Ритейл [1353]
ЛВИ [67]
Сельское хозяйство [280]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 17.10.2018, 15:40
Главная » Публикации » Новости компаний » Финансы

OTП Банк визнано лідером на ринку обслуговування та кредитування малого та середнього бізнесу

Дата публикации: 18.09.2018


За результатами дослідження ринку фінансування та обслуговування сегмента МСБ, проведеного виданням Бізнес, редакція склала рейтинг Кращий банк для МСБ, в якому ОТП Банк продемонстрував впевнені лідерські позиції та посів провідні місця в усіх номінаціях - “Цінова пропозиція”, “Кращий продукт", “Цільове кредитування та міжнародні програми”, а також “Кращий банкір МСБ”.

Так, за сукупністю таких показників банку, що бралися до уваги при рейтингуванні, як портфель кредитів МСБ та його динаміка за 6 місяців 2018 року, кількість клієнтів МСБ, частка обсягу кредитування МСБ у загальному обсязі виданих бізнесу кредитів, а також таких факторів, як наявність у банку окремого підрозділу з розвитку напрямку МСБ, наявність спеціальних пропозицій та сервісів для підприємців, цінова політика банків на ринку МСБ тощо, ОТП Банк відзначений у наступних номінаціях:
“Цінова пропозиція” — за кращу цінову політику в обслуговуванні та фінансуванні МСБ;
“Кращий продукт” — за краще співвідношення ціни та умов програм кредитування МСБ;
“Цільове кредитування та міжнародні програми” — за кращу роботу з цільового фінансування проектів МСБ та роботу з цільовими міжнародними програмами підтримки та розвитку підприємництва;
А у номінації “Кращий банкір МСБ” серед банкірів-лідерів у роботі з малим та середнім бізнесом нагородою відзначена Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.
«Ми розуміємо, що малий і середній бізнес — динамічний і гнучкий сегмент клієнтів, які очікують від фінустанов відповідних якостей: технологічності, усвідомлення їхніх потреб та можливостей, простоти та швидкості прийняття рішень. Розуміння цих очікувань надало результати у втіленні затребуваних продуктів, які об`єднують спільні характеристики – «миттєвість», простота, відсутність застави та приваблива ціна. Команда спеціалістів банку, що використовує перш за все клієнтський досвід, роблять банківський сектор ближчим та доступнішим для МСБ», - акцентує Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.
Спеціально для клієнтів малого та середнього бізнесу ОТП Банком розроблена низка цільових продуктів – від овердрафту "Гостинний", тендерної гарантії «Миттєва» та агро кредиту «Миттєвий» до тарифного пакета «Вигідний +», які максимально покривають потреби цього сегмента.
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.
В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».
Слідкуйте за новинами Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.
Категория: Финансы
Просмотров: 16 | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus