Всё можно скрыть – очень трудно скрыть бедность.

С. Дангулов
Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3808]
Финансы [3392]
Ритейл [1410]
ЛВИ [67]
Сельское хозяйство [304]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 23.02.2019, 06:20
Главная » Публикации » Новости компаний » Финансы

Що таке депозитні сейфи в ОТП Банку і «з чим їх їдять»?

Дата публикации: 30.01.2018


У рамках пілотного проекту із загальної діджиталізації відділень АТ «ОТП Банк» доповнив зони самообслуговування для клієнтів у відділеннях «Соборне» (м. Біла Церква) та «Михайлівське» (м. Київ) спеціальними депозитними сейфами.
Депозитний сейф в ОТП Банку дозволяє здійснювати операції поповнення карткових рахунків як держателем основної, так і держателем додаткової картки, та за наявності картки банку здійснювати поповнення власних поточних та ощадних рахунків у гривні.
Крім того, фізичні особи-підприємці, які є власниками корпоративних карток ОТП Банку, можуть здійснювати поповнення рахунку 2605, а також поповнення рахунку 2600, як надходження страхових послуг, як внесення торгової виручки (за товари), як внесення виручки від надання послуг або як внесення власних заощаджень готівкою.
«Ми завжди намагаємось пропонувати нашим клієнтам альтернативи. Наші нові депозитні сейфи – це ще одна опція, ще один сервіс і ще одна можливість зробити контакт з банком комфортнішим і продуктивнішим», - відзначила Леся Сирота, Директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».
Нагадаємо, ОТП Банк постійно інвестує у розвиток як мережі відділень і їх якісного оздоблення задля комфорту клієнтів, так і у розвиток дистанційних електронних каналів обслуговування, які відповідають сучасним потребам користувачів. Серед технологічних наробків в рамках програми діджиталізації варто відзначити: сучасну систему Інтернет-банкінгу OTP Smart із повнофункціональними мобільними додатками; інтелектуальне рішення для контакт-центру - «робот Леся» (IVR), який здатний до автоматичного розпізнавання людської мови; функцію платежів на базі Telegram-бота; можливість дистанційного погашення кредитів; систему електронної черги у пілотних відділеннях банку; з'єднання з довідковим центром через Skype тощо.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.
В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».
Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.
Категория: Финансы
Просмотров: 41 | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus