Вести бизнес, не делая рекламы, равносильно подмигиванию девушке в полной темноте: вы знаете, что вы делаете, но больше никто.

Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3787]
Финансы [3372]
Ритейл [1382]
ЛВИ [67]
Сельское хозяйство [289]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 13.12.2018, 08:51
Главная » Публикации » Новости компаний » Ритейл

Криптоекономіка в Україні виходить на новий рівень

Дата публикации: 26.03.2018


Протягом трьох днів у першому українському Центрі розвитку криптоекономіки CryptoCluster пройшов Крипто Марафон, учасниками якого стали понад 600 чоловік з різних куточків України. Більше 2 000 змогли брали в ньому участь в online режимі .

Під час заходу експерти міжнародного рівня розповіли присутнім про тенденції розвитку криптоекономіки, особливості її формування та юридичне і законодавче підгрунтя процесів. А на workshops детально зупинились на  інвестуванні криптовалют, ICO та впровадженню Blockchain технологій.

Серед них були перший в світі власник нерухомості, придбаної з дотриманням вимог smart контракту та криптовалюти Марк Гінзбург, який розповів про нюанси нового виду бізнес-процесу. Эрик Найман, Managing Partner в Capital Times Investment Company зупинився на потенційній взаємодії реальної та віртуальної економік, Андрій Колодюк, Founder & Managing Partner в AVentures Capital розповів про законодавчі ініціативи в цьому напрямку. Дмитро Карпіловський, інвестор, засновник спільноти  Cryptonet поділився своїми знаннями по створенню власного бізнесу в цій сфері.

Під час Крипто Марафону у учасників біла можливість поспілкуватися у режимі нетворкінгу з провідними фахівцями галузі та обговорити з ними проблеми та можливості ринку, який створюється саме зараз.

Детальніше з ходом марафону можна познайомитися за посиланнями

https://www.facebook.com/cryptocluster.com.ua/

 

Категория: Ритейл
Просмотров: 60 | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus