Все бедствия людей совершаются не столько от того, что они не сделали того, что нужно, сколько от того, что они делают то, чего не нужно делать.

Лев Толстой
Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3649]
Финансы [3114]
Ритейл [1243]
ЛВИ [65]
Сельское хозяйство [155]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 22.11.2017, 07:32
Главная » Публикации » Новости компаний » Сельское хозяйство

Золото Хмелевуса

Дата публикации: 10.11.2017


Обидва сорти крафтового пива «Хмелевус» — «Надзвичайно, я WEISS у захваті» та «Якось було у LAGER я їздив», які козак Хмелевус «зварив» на Чернігівській броварні «САН ІнБев Україна», отримали золоті медалі на Міжнародному конкурсі якості пива.
Вуса Хмелевуса переплетені хмелем, а сам він любить пиво не тільки пити, але й варити. Хмелевус любить поспати, особливо поки вариться його пиво, і через те, що уява у нього буйна та яскрава, сниться йому всіляка небувальщина. А після пробудження на нього чекає «золоте» пиво, яке краще за будь-який сон!
Хмелевус ще й любитель влучного слівця і небилиць, тому він придумав цікаві назви для свого пива. Нефільтроване пшеничне називається «Надзвичайно, я WEISS у захваті», а янтарний лагер — «Якось було у LAGER я їздив».
Козак-чемпіон дуже радий золотим медалям, але спати в них не збирається, а продовжить мріяти про рецепти незвичайного пива, трудитися і дарувати своє пивне «золото» людям.
«У пиві «Хмелевус» — тільки найкращий український солод, добірна пшениця, німецький і американський хмелі високого класу. Українці встигли полюбити нове крафтове пиво, а віднедавна їхній вибір підтверджений і поважним міжнародним журі», — говорить Василь Шилов, директор з маркетингу компанії «САН ІнБев Україна».

Інформаційна довідка:

Про конкурс:
Міжнародний конкурс якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод, солоду пивоварного в рамках всеукраїнської акції «Свято пива» проводиться асоціацією «Укрпиво» вже 20 років. Конкурс, який залучає до експертної грошової оцінки продуктів найкращих міжнародних експертів, за роки існування став однією з найавторитетніших галузевих премій в Україні.

ПАТ «САН ІнБев Україна» є лідером українського пивоварного ринку та представляє найбільшу в світі пивоварну компанію Anheuser-Busch InBev. ПАТ «САН ІнБев Україна» об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Beck’s; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулевское», DAO. У 2016 році частка українського ринку ПАТ «САН ІнБев Україна» склала 30,0% у натуральному вираженні.

https://www.facebook.com/SUNInBev.UA
http://www.suninbev.com.ua/


За додатковою інформацією звертайтеся:
прес-офіс компанії «САН ІнБев Україна»
Олена Пузир
Тел: + 38 (063) 415-46-39,
+38 (044) 254-63-73
E-mail: e.puzyr@spncomms.com
Категория: Сельское хозяйство
Просмотров: 22 | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus