В момент принятия решения самое лучшее, что можно сделать – это принять верное решение, хуже – принять ошибочное решение, и самое худшее – не принять никакого решения

бездействовать.

Т. Рузвельт
Публикации
Меню сайта


Категории раздела
Телекоммуникации [3654]
Финансы [3148]
Ритейл [1248]
ЛВИ [65]
Сельское хозяйство [164]


Интересные факты


Приветствую Вас, Гость · RSS 15.12.2017, 10:31
Главная » Публикации » Новости компаний » Телекоммуникации

45 АЗК Socar переведено на швидкісний інтернет від Укртелекому

Дата публикации: 25.09.2017


Оператор побудував волоконно-оптичні канали зв’язку до АЗК Socar, що розташовані на території різних областей країни

Для забезпечення стабільного та якісного зв’язку на своїх об’єктах компанія Socar переходить на оптичний інтернет. Партнером цього проекту став Укртелеком, який протягом короткого часу побудував понад 100 км волоконно-оптичних каналів до 45 об’єктів Socar, а саме: автозаправних комплексів, офісів, нафтобаз та BUTA сafe. Швидкість інтернету на підключених до мережі Укртелекому об’єктах Socar становить від 30 до 100 Мбіт/с з можливістю подальшого збільшення. В цілому, до волоконно-оптичної мережі Укртелекому підключено понад 60% АЗК компанії.

«Хороший досвід фахівців Укртелекому в реалізації проектів національного масштабу та наша широка мережа волоконно-оптичних ліній зв’язку дозволяє швидко та якісно виконувати весь спектр необхідних для партнера робіт, – підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому. – Ми вдячні партнеру за довіру та сподіваємося на подальшу співпрацю, яка дозволить мережі Socar впроваджувати нові сервіси на своїх АЗК без подальших додаткових інвестицій у IT-інфраструктуру».

«SOCAR був першою мережею АЗК, яка кілька років тому запропонувала своїм гостям вільний доступ до мережі. І зараз за допомогою наших партнерів – компанії Укртелеком – ми продовжуємо утримувати першість і забезпечувати високі стандарти сервісу. Крім того, ці можливості є передумовою розвитку ряду технологічних сервісів на АЗК у найближчому майбутньому», – зазначає Віктор Завгороднюк, IT-директор Socar.


Співпраця Укртелекому та Socar триває вже понад 1,5 року. Під час підведення оптики до об’єктів мережі оператор виконував чимало складних робіт, зокрема і тому, що мережа мала перетинати залізничні колії. Крім послуг інтернету, оператор також надає Socar послуги «0800», SIP-trank тощо.
Категория: Телекоммуникации
Просмотров: 51 | Теги: Укртелеком Socar оптичний інтернет | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Яндекс цитирования Система Orphus